Jdi na obsah Jdi na menu

3. 8. 2014

Za červenec jsem získala 12 nových knih. Technicky vzato jich je 16, protože čtyři knihy jsem si objednala koncem měsíce a ještě mi nebyly doručeny. Ale radši budu předstírat, že ty čtyři knihy jsem si v srpnu koupila k svátku:)

1. Koupené knihy 

 chvastacka1.jpg

Jako první jsem udělala nákup na Bookdepository. Koupila jsem si Kindling the Moon, první díl ze série Arcadia Bell, na kterou se už dlouho chystám. A k tomu Night owls, protože mě zaujalo spojení knihkupectí a upírů:) Nevím, jak vy, ale já mám v létě vždycky hroznou chuť číst i kupovat si knížky v angličtině. Nakonec to dopadá tak, že si je jenom kupuji:)

chvastacka2.jpg 

Pak jsem po docela dlouhé době udělala objednávku v Dobrých knihách. Koupila jsem si Proroka, třetí a závěrečný díl mé oblíbené série. K tomu jsem přihodila Pýchu a přemlouvání, protože miluji Austenovou, a Hru věží, kterou v recenzi vychvalovat Ondra z Knižního špajzu.

 chvastacka3.jpg

Na mé oblíbené Databázi knih jsem ulovila Magie mrtvých, první díl ze série Kate Daniels. Za chvíli budu mít sérii kompletní, hurá.

 chvastacka4.jpg

Myslela jsem si, že tím skončím, ale pak se něco stalo… Dvě věci, které mi naprosto zkazily náladu, takže jsem si ji potřebovala vylepšit. A co je lepšího než nákup knih. Projela jsem své oblíbené antikvariáty a objednala si Pekelnou síru, což je jeden díl ze série s agentem Pendergastem, mojí srdcovkou. K tomu jsem přidala Zahradu kouzel, protože jsem nedávno od autorky četla Dívku, které sahala po hvězdách a naprosto mě okouzlila. A rozhodla jsem, že bych si mohla zkompletovat další sérii, tak jsem si koupila Pěšce proroctví, první díl z pentalogie Belgariad. Už jen čtyři díly a další série budu celá:)

 chvastacka5.jpg

A opět jsem si myslela, že to už bude vážně všechno, ale říká se do třetice všeho dobrého. A očividně to platí i na zlého, protože pak se stalo něco, co mi náladu dostalo do arktických teplot a nejspíš mi ve výsledku i zkomplikovalo život. Takže jsem si v antikvariátu koupila ještě Slepotu a Epidemii, první dva díly ze série lékařských thrillerů. Jo, na zlepšení nálady si ráda přečtu něco o pořádném mordu:)

2. Darované knihy 

Tento měsíc jsem nic nedostala.

3. Vyhrané knihy 

Ani jsem nic nevyhrála. V červenci jsem prostě neměla štěstí. 

4. Recenzní a redakční výtisky

chvastacka6.jpg 

Do této rubriky jsem zařadila jakéhosi hybrida redakčního výtisku a darované knihy. Hřebík zaražený do srdce jsem dostala, protože jsem redigovala druhý díl s názvem Ten čtvrtý vzadu. Hodně se mi líbil, a i když nerada čtu série na přeskáčku, tak na první díl se každopádně těším, protože tyhle thrillery z Bangkoku vážně stojí za to. 

A tady máte všechny knihy pohromadě: 

 chvastacka7.jpg

Co jste si za měsíc červenec koupili vy? Klidně mi dejte odkaz do komentářů, ráda se podívám.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář