Jdi na obsah Jdi na menu

1. 11. 2014

  V říjnu jsem se snažila trochu krotit. Ale opravdu jen trochu, protože mi do knihovničky přibylo celkem devět nových knih. Všechno to ale byly samé extra výhodné nákupy. Na konci najdete i video, pokud vám to tak vyhovuje více:) 

1. Koupené knihy 

 chvastacka4.jpg

Jako první vám ukážu knihu, kterou jsem si koupila na Aukru ještě v září. Bohužel jsem na ni čekala skoro tři týdny. Je to Ve znamení Štíra od Maggie Stiefvater. Mám tuhle knih ráda a navíc mi přišla v perfekním stavu.  

chvastacka1.jpg

Pokračovala jsem v nákupech po antikvariátech. Mrtvá čarodějka přichází a Hodný, zlý a nemrtvý jsou první díly série Hollow od Kim Harrison. Tahle série má bohužel v překadu pouze čtyři díly, přestože v orginále jich vyšlo třináct. Dokoupila jsem si první dva díly (další dva už mám doma) s tím, že se ji pokusím dočíst v angličtině. Mám co dělat asi následujících dvacet let.

chvastacka2.jpg

Když už jsem byla v antivkariátech, koupila jsem si srdcovku v podobě Matyáše Sandorfa od Julese Vernea. Knihy mají podtitulek Nový hrabě Monte Christo a já tehle typ dobrodružných románů miluju.

chvastacka3.jpg

Nákupy jsem završila v Levných knihách. Tady jsem si koupila romantický thriller Zvrácené myšleky od Andrey Kane, protože mám doma první díl. A taky Prince básníka od Kathleen McGowan, což je dobrodružný román, v němž se prolínají časové roviny. Na něj se vážně těším, protože mám doma půjčený první díl a líbí se mi to. Jen bych ocenila, kdyby se daly v Levných knihách sehnat i oba předchozí díly abych to měla komplet. 

2. Darované knihy 

Nic jsem nedostala:) 

3. Vyhrané knihy 

Nic jsem nevyhrála:)  

4. Recenzní výtisky

 chvastacka5.jpg

Na recenzi mi dorazil Nalezenec, první díl trilogie Tetování krví, od D. M. Cornishe. Anotace mě na knihu hodně navnadila, takže jsem hodně zvědavá. A pak dorazila Nesmrtelná koruna, druhý díl Věku X, od mé milované Richelle Mead. Je zbytečná asi psát, jak moc se na čtení téhle knihy těším, že?:)

A tady jsou všechny knihy pohromadě: 

chvastacka6.jpg

 A tady máte slibované video, pokud se chtete podívat:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář