Jdi na obsah Jdi na menu

30. 8. 2014

V srpnu jsem se s nákupem knih trošku rozjela a podařilo se mi získat celkem 14 nových přírůstkůOmlouvá mě to, že čtyři knihy jsem si objednala ještě v červenci, ale přišly mi až v srpnu, většina z toho byly výhodné nákupy a že jsem měla v srpnu svátek, takže jsem si prostě něčím musela udělat radost:) 

1. Koupené knihy 

chvastacka---srpen2.jpg

Jako první vám ukážu čtyři knihy, které jsem si objednala ještě v červenci, ale přišly mi až v srpnu. První dorazil Harry Potter and the Prisoner of Azkaban, kterého jsem si pouřídila na Databázi knih. Harry Potter je jediná série, kterou chci mít doma v češtině i v angličtině. Jako druhý přišel Ostrov Antrax od Nelsona DeMilla, který jsem koupila z Aukra. Vzhledem k tomu, jak je kniha tlustá a kolik mě stála, jsem ji tam nemohla nechat:)

 unboxing5.jpg

V červenci jsem si ještě na Aukru vydražila tyhle dvě krásky - Kouř a zrcadla a Kouř a popel od Tanyi Huff. Obě knihy jsem četla v lednu a věděla jsem, že je musím mít, bohužel cena nebyla právě příznivá. Nakonec jsem je sehnala úplně nové levněji, i když nemohu říct, že by byly úplně levné:)  

chvastacka---sprpen1.jpg

Pak jsem udělala nákup ve stylu vše za 29 Kč na Levných knihách. Pořídila jsem si Jako v pavučině od Cat Clarke, což je kniha, ke které se chci už dlouho dostat. K tomu jsem rovnou přibrala i Trýzeň od té samé autorky. A na zkoušku jsem si koupila G2R - Podivná hra od Zdeňka Ležáka a Kovbojové a vetřelci od Joan D. Vinge. 

chvastacka---srpen3.jpg

V srpnu jsem měla svátek a měla jsem hroznou chuť si koupit hromadu nových knih, ale bohužel mé finance mi to neumožnily. Tak jsem nakoukla do antikvariátu a objevila tam malý poklad. Nejprve jsem si koupila lékařský thriller Přes mrtvoly od Michaela Palmera - a ne to nebyl ten poklad. Tím se staly knihy Díky za vzpomínky od Cecilie Ahern a Čistý od Andrewa Millera. Nikdy bych nevěřila, že tyhle dvě knihy seženu v antikvariátu, navíc jsem obě jako nové, jupí:) 

chvastacka---sprpen4.jpg

A nakonec jsem neodolala a koupila jsem z mého hlediska asi neočekávanější knihu tohoto roku - Jsem rozohněná od Tahereh Mafi. Miluju tuhle trilogii, miluju Warnera, co víc dodat:) 

2. Darované knihy 

U nás v rodině svátky neslavíme, takže jsem nic nedostala:) 

3. Vyhrané knihy 

unbox---srpen3.jpg

VAsrpnu se na mě usmálo štěstí a vyhrála jsem soutěž u Táni Moučkové z blogu I love books. Prozření Mary Dyerové jsem si chtěla už nějakou dobu přečíst - a teď ho mám doma. Ta kniha je na první pohled - i dotek - tak úžasná, že jsem se do ní okamžitě zamilovala:) Táňa mi k tomu navíc přidala zásobu záložek a vlastnoručně vyrobený náramek. Ještě jednou děkuji Táně za krásnou výhru. 

4. Recenzní výtisky

unbox---srpen7.jpg 

V létě jsem si původně nechtěla brát žádné recenzní výtisky, protože jsem měla recenzemi dost skluz. Ale nakonec se mi recenze podařilo zredukovat a já neodolala Sirotčinci slečny Peregrinové - Podivné město od Joty. Ta knihy je nádherně graficky zpracovaná a já jsem na ni hodně zvědavá.

A tady máte všechny knihy pohromadě: 

chvastacka---srpen5.jpg 

Co jste si za měsíc srpen pořídili za nové knihy vy? Klidně mi dejte odkaz do komentářů, ráda se podívám.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sabča - lcsknihy@seznam.cz

1. 9. 2014 6:19

Tedy to je slušná nálož knih :-) a všude čtu o Harry Potterovi, a je pravda, že já nečetla ani díl a začínám se za to stydět.... :D

Suzanne - Re: lcsknihy@seznam.cz

5. 9. 2014 23:01

Díky za komentář. No jo, trošku jsem se tenhle měsíc rozšoupla:) Harryho Pottera si určitě přečti, je to moje srdcovka, ať už v češtině, nebo angličtině:)