Jdi na obsah Jdi na menu

5. 10. 2014

Září bylo na knihy bohaté, přestože na mě dolehla finanční krize  a měla bych šetřit. Ale páchala jsem výhodné nákupy z druhé ruky u knih, po kterých jsem už nějakou dobu toužila. Žádnou fakticky novou knihy jsem si nekoupila. Přesto jsem získala 12 nových přírůstků. Tentokrát na konci najdete i video, pokud vám to tak vyhovuje více:) 

1. Koupené knihy 

 chvastacka-zari1.jpg

Jako první mi přišla knihu, kterou jsem si objednala už v srpnu. Bylo to The Taken od Vicki Petterson. Jednalo se o můj první nákup na Better World of Books a byla jsem spokojená. V antikvariátu jsem ulovila sedmý díl Harryho Pottera v angličtině. Co na tom, že mám doma první tři díly v paperbacku, obsah je pořád stejně dobrý. Na Databázi knih jsem si koupila Jed od Sary Poole, po kterém jsem toužila od chvíle, kdy jsem si ho přečetla. Teď už jen sehnat druhý díl.

chvastacka-zari2.jpg 

Pokračovala jsem v nákupu v antikvariátech, kde jsem našla tři díly Vampýrské akademie od Richelle Mead. Ano, VA sice miluji, ale doma jsem ji neměla. Ve svkělém stavu jsem si koupila Vampýrskou akademii, Mrazivý polibek a Krvavý slib. Neptejte se mě, proč někdo prodává první, druhý a čtvrtý díl. Netuším. 

chvastacka-zari3.jpg

A nakonec jsem na Aukru zakoupila celou séríi Drahokamy od Kerstin Gier. Jmenovitě Rubou jako rubín, Modrou jako safír a Zelenou jako smaragd. Mám z těch knih takovou radost, že to ani popsat neumím. Už jenom ty nádherné obálky mi zlepšují náladu. Těším se, až si konečně dám re-reading. 

2. Darované knihy 

Nic jsem nedostala:) 

3. Vyhrané knihy 

 chvastacka-zari4.jpg

Technicky vzato jsem vyhrála už v srpnu, ale kniha mi přišla až koncem září. Jedná se o Statistickou pravděpodobnost lásky na první pohled (uf, to je název) od Jennifer E. Smith, kterou jsem vyhrála u Anette z Bookshelf Stories. Tímto jí moc děkuji, na knihu se strašně těším.

4. Redakční a recenzní výtisky

 chvastacka-zari5.jpg

Jako redakční výtisk tu mám antologii thrillerů Tváří v tvář, které hned vzápětí poputuje k mé mamince. Pro mě je takhle kniha ukázkou toho, co všechno se může při přípravě knih k vydání pokazit. Snad to ale na výsledku není znát. A nakonec tu mám recenzní výtisk pro Děti noci a to Svůdné nebezpečí od Wendy Higgins, druhý díl trilogie Svůdné zlo. Na knihu se strašně těším a ta obálka je vážně nádherná.

A tady jsouvšechny knihy pohromadě: 

chvastacka-zari6.jpg

 A tady máte slibované video, pokud se chtete podívat:)

Co jste si za měsíc září pořídili za nové knihy vy? Klidně mi dejte odkaz do komentářů, ráda se podívám.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sabča z Lcsknihy.blog.cz - Měsíční chvástačka za září 2014

5. 10. 2014 18:47

Moc hezké knihy, od Vampýrské akademie mám na zkoušku jen první díl, na který jsem ale bohužel ještě neměla čas. Dále Svůdné nebezpečí jsem si také tento měsíc pořídila (teď zrovna čtu první díl této série a líbí se mi to zatím)
A série Drahokamy, taky si to musím brzy přečíst :-)

Sabča z lcsknihy.blog.cz

Suzanne - Re: Měsíční chvástačka za září 2014

11. 10. 2014 14:58

Díky za komentář.
Drahokamy doporučuji, nejsou to dokonalé knihy, ale vždycky mi zlepší náladu.
Vampýrská akademie se mi líbila hodně, i když ještě víc se mi líbí pokračování Pokrevní pouta:)
Já mám Svůdné nebezpečí na recenzi, takže bych se do něj měla co nejdříve pustit. Ale nějak není čas:))