Jdi na obsah Jdi na menu

11. 5. 2016

Přečteno  za duben 2016

 

Duben byl na čtení špatný. Hodně. Zjistila jsem, že s prací na víc než jeden úvazek, se všemi povinnostmi a soukromým životem mi čas na čtení prostě nezbývá. Pořád doufám, že se to ještě časem usadí, nebudu tolik unavená a na nový režim si zvyknu tak, abych čas na čtení (a vůbec na nějaké volnočasové aktivity) měla.

Pro zábavu jsem přečetla pouze tři knihy. Ono je to asi víc, než spousta lidí přečte za celý život, ale pro mě je to strašně málo. Přitom jsem i měla chuť číst, což  je vzhledem k mé práci docela zázrak. Ale čas prostě nebyl. Mohla jsem si vybrat buď čtení, nebo spánek - a jelikož v práci musím být použitelná, a čtení, když se mi chce spát a stejně nevnímám, je k ničemu, tak spánek vyhrál. 

Změnila jsem koncept celého článku, protože si pár z vás "stěžovalo", že je na blogu málo fotek. Tak jsem se rozhodla spojit Přečteno a Knižní chvilky dohromady. Jak se vám tedy líbí takové měsíční shrnutí?

 

zvracene-myslenky.jpg

 

Jako první jsem přečetla Zvrácené myšlenky od AndreyKane. Tohle byla kniha z mé knihovničky a bylo ta dobrá volba. Jednalo se o thriller se špetkou romantiky a to já můžu. Takže spokojenost a určitě se mrknu na další knížky od autorky. 

 

lock-a-mori---rec1.jpg

 

Pak jsem se pustila do knihy Lock a Mori. Opět kombinace detektivky a romantiky - akorát tentokrát pro mladé čtenáře. A za mě velké zklamání. Kniha byla amatérská, ve všech ohledech nedotažená a lépe by slušela internetu než papíru. Recenzi najdete ZDE

 

zrcadleni---rec1.jpg

 

Poté jsem pokračovala knihou Zrcadlení, což je závěrečný díl trilogie Šepotání. Za mě nejlepší díl celé série, i když ten milostný trojúhelník mě tam pořád hrozně otravoval. Ale nakonec jsem si čtení překvapivě užila. Recenzi si můžete přečíst ZDE

 

Pracovní knihy

 

 

duben---precteno.jpg

 

 

Přečetla jsem životopisnou knihu Ženy s korunou od Kamila Rodana, která se mi líbila. Pak následoval odborný text o křižnících s názvem Na všech mořích od Franze Kurowski. Upřímně, bylo to jako číst telefonní seznam. Odpočinula jsem si u klasické detektivky Záhadná nálepka od Edgara Wallace. A taky u harlekýnky Ona ví, co chce, které byla na harlekýnku překvapivě dobrá.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář