Jdi na obsah Jdi na menu

2. 12. 2015

Přečteno za listopad 2015

 

Listopad byl na čtení vcelku bídný měsíc. Nebylo to tím, že bych neměla čas. Jen jsem měla pocit, že nemám čas. Pořád navíc přetrvávala chuť číst, ale neschopnost se do příběhu pořádně vžít a nechat se jím pohltit. Nakonec jsem ale přečetla sedm knih, což je víc, než jsem čekala:) 

Změnila jsem koncept celého článku, protože si pár z vás "stěžovalo", že je na blogu málo fotek. Tak jsem se rozhodla spojit Přečteno a Knižní chvilky dohromady. Jak se vám tedy líbí takové měsíční shrnutí?

 

okamzik-vseho---rec1.jpg

 

Jako první jsem přečetla Okamžik všeho od Shelly King. Na tuhle knihu jsem se hodně těšila a nezklamala mě, i když to není nic převratného, co by ve vás zanechala nějaké dlouhodobé pocity. Více si můžete přečíst v recenzi ZDE.  

 

precteno---listopad---rose.jpg

 

Potom  jsem sáhla po knize Zemři! od Karen Rose, kterou jsem měla doma tak dlouho, že jsem na ni zapomněla. Objevila jsem ji náhodou a vrhla se na ni. Jedná se o romantický thriller, ale naštěstí tam bylo víc prvku thrilleru než romantiky. Celkově je takhle kniha docela brak, ale líbila se mi a čtení jsem si užila. 

 

serafina.jpg

 

Pak jsem si dala re-reading knihy Příběh draků, první díl série Serafína, od Rachel Hartmanové. Na první čtení se mi líbila víc, ale v young adult fantasy je to zase něco trochu jiného. Více najdete v recenzi, kterou zveřejním již brzy.

 

ctvrta-obet---rec1.jpg

 
Na Čtvrtou oběť, druhý díl Čínských thrillerů, jsem se dost těšila a naštěstí jsem nebyla zklamaná. Věřím, že tahle série díky zašmodrchaným mezilidským vztahům není pro každého, ale mě skvěle sedí a čte se jedním dechem. Úplně bez chybičky to ale taky nebylo, o čemž se můžete dočíst v recenzi ZDE
 

precteno---listopad---mcgowan.jpg

 

Pak jsem konečně dočetla Knihu lásky, druhý díl trilogie Marie Magdalena. Oproti prvnímu dílu to bylo trošku zklamání. Kniha se skládá se dvou časových linií - současné a historické. Ta historická byla velmi dramatická a působivá, ale ta současná byla v knize hrozně osekaná. Nakonec si to vysloužilo tři hvězdičky.

 

vyvolena-bohy---rec1.jpg

 

Na Vyvolenou bohy, první díl série Smrtící dotyk, od Melindy Salisbury jsem byla docela hodně zvědavá, protože reakce byly dost různorodé. Upřímně jsem z knihy pořád docela rozpačitá.  Měla slušný potenciál, ale nepřišlo mi, že by ho autorka využila. Více najdete v recenzi ZDE

 

ja-jutuber---rec1.jpg

 

A nakonec jsem přečetla knih Já, JůTuber, která vyvolala řadu protichůdných reakcí. Zvládla jsem ji za den (tedy za odpoledne), rozhodně to není žádný průšvih, ale k dokonalosti měla tady dost daleko. Ale spíš záleží na tom, co od té knihy očekáváte. Více najdete v recenzi, kterou zveřejním zítra:)

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář