Jdi na obsah Jdi na menu

12. 3. 2016

Přečteno za únor 2016

 

Únor byl krátký. Rušný. Náročný. Takže můj čas na čtení byl omezený a chuť číst dost kolísala. Hlavně jsem trpěla nechutí číst to, co bych měla. Nakonec jsem se to rozhodla úplně nehrotit - koneckonců existují experti, co mají s recenzáky zpoždění i několik měsíců:) Takže jsem v závěru přečetla sedm knih, což je vážně dobrý výsledek. 

Změnila jsem koncept celého článku, protože si pár z vás "stěžovalo", že je na blogu málo fotek. Tak jsem se rozhodla spojit Přečteno a Knižní chvilky dohromady. Jak se vám tedy líbí takové měsíční shrnutí?

 

ruda-kralovna--rec1.jpg

 

Jako první jsem přečetla rest v podobně recenzního výtisku Rudé královny. Četla jsem ji, když jsem byla nemocná a měla jsem místo mozku z rýmy kostku, takže nakonec byla recenze docela smířlivá. Stejně ale nechápu to všeobecná nadšení. Recenzi si můžete přečíst ZDE.

 

havrani-bratrstvo-rec11.jpg

 

Pak jsem si potřebovala trochu spravit chuť a přečíst si něco inteligentního. Tak jsem se pustila do re-readingu Osudného polibku, prvního dílu Havraního bratrstva. Miluju tu knížku. Starší recenzi najdete ZDE

 

cress---rec1.jpg

 

Poté jsem pokračovala Cress, třetím dílem Měsíčních kronik. Tohle je má oblíbená série a ani Cress mě nezklamala. Je vidět, jak dobře to má autorka vymyšlené a tuším, že finále bude epické. Více se dočtete v recenzi TADY.

 

jiskra-v-popelu---rec1.jpg

 

Nakonec jsem se pustila do recnzáků. Samozřejmě jsem jako první sáhla po tom nejnovějším:) A to byla Jiskra v popelu. Rozhodně podařený začátek série a párkrát jsem se přistihla, jak si říkám: Tyjo, to je dobrý. Více se dočtete v recenzi ZDE

 

muj-pes-doggo---rec1.jpg

 

Další kniha konečně nespadala do young adult literatury. Sáhla jsem po úzké knížce Můj pes Doggo. Bylo to milé, chytré a vtipné, i když k dokonalosti tomu kus chyběl. Více opět v recenzi TADY

 

leto-na-druhy-pokus---rec1.jpg

 

Pak jsem zase sáhla do své knihovničky a vylovila z ní Léto na druhý pokus. Netuším, proč knihy Morgan Matsonové s letní tématikou vždycky čtu v zimě. Nebylo to tak dobré jako Amy a Roger: Na cestě, ale líbilo se mi to. Recenzi chytám:)

 

fangirl---rec1.jpg

 

A nakonec jsem se pustila do knihy, co jsem si čerstvě koupila, i když už to není žádná novinka - do Fangirl. Na tuhle knihu jsem se bez přehánění těšila několik let. A stálo to za to? Jo, stálo:) Recenze už je napsaná, ale zatím nezveřejněná:)

 

 

A tady máte video:

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář