Jdi na obsah Jdi na menu

7. 10. 2015

Přečteno za září 2015

 

V září jsem byla pilná, akorát ke konci měsíce jsem to pokazila. Měla jsem pocit, že stíhám a že jsem dokonce v předstihu, takže jsem se dokonale zasekla. Znáte to:) Ale i tak jsem nakonec přečetla 10 knih, což je hodně nadstandardní výsledek.  

Tenhle měsíc jsem měla krizi. Ne čtení, ale náladovou. Chtěla jsem něco oddychového, romantického, s dobrým koncem. Prostě jsem měla chuť pouze na určitý typ knih a ty se zrovna v mém TBR jako na potvoru nenacházely. Nakonec to ale i přes tenhle problém dopadlo poměrně dobře a září bylo kvalitativně nadprůměrné.

Změnila jsem koncept celého článku, protože si pár z vás "stěžovalo", že je na blogu málo fotek. Tak jsem se rozhodla spojit Přečteno a Knižní chvilky dohromady. Jak se vám tedy líbí takové měsíční shrnutí?

precteno-zari---prorok.jpg

 

Jako první jsem přečetla Proroka od Amandy Stevens. Netuším, proč jsem čtení posledního dílu tak dlouho odkládala, když série Hřbitovní královna patří mezi mé oblíbené. Prorok měl trochu překotný konec, ale jinak to bylo skvělé čtení. Pořád mému srdci zůstává nejbližší Okřídlená duše, ale Prorok se jí skoro vyrovnal. Takže 4,5 hvězdičky.   

 

nejkrasnejsi---rec1.jpg

 

Pak jsem se pustila do tenké knížky s názvem Nejkrásnější - Příběh královny Levany, což je prequel série Měsíční kroniky, od Marissy Meyer. Tak dobré jako plnohodnotné romány to není, ale i tak jsem si čtení užila. Recenzi si můžete přečíst ZDE.

 

precteno-zari---hotel-rozkosi.jpg

 

Opět jsem redigovala Hotel rozkoší od Mariny Andrerson. Což je eroťárna, inspirovaná Fifty Shades. Všichni z toho měli srandu, protože, když se mě zeptali, jak mi jde práce od ruky, odpovídala jsem: "Dobře, už mám za sebou pětadvacet orgasmů."

 

precteno-zari---ukolebavka.jpg

 
Jelikož jsem měla chuť na něco milého a romantického, tak jsem se neplánovaně pustila do Ukolébavky od Sarah Dessen. Proč se u nás od této autorky sakra nevydává víc knih? Tohle bylo zatraceně skvělé. Recenzi chystám:)
 

precteno-zari---zazraky.jpg

 

A pak jsem se konečně pustila do ARC výtisku Všech malých zázraků od Jennifer Niven. Na tak depresivní knihu jsem neměla náladu, takže přelouskat první polovinu bylo dost pracné, ale druhou půlku už jsem zhltla za jedno odpoledne. Více si přečtěte v recenzi ZDE

 

precteno-zari---indigove-kouzlo.jpg

 

A pak jsem onemocněla a potřebovala jsem něco oddychového a romantického. Takže jsem si dala re-reading Indigového kouzla od Richelle Mead. Žeru Sydney a Adriana:) 

 

precteno-zari---mihotave-stiny.jpg

 

A - překvapivě - jsem dočetla Mihotavé stíny od Patricie Briggs. Jedná se o sbírku povídek a první polovina mě moc nebrala, zato druhá byla skvělá a já jsem si ji strašně užila. Chci další díl Mercy!  

 

precteno-zari---divotani.jpg

 

Na víkend jsem si vzala recenzák Divotání od A. G. Howard. Tak do tří čtvrtin jsem byla docela nadšená a zdálo se mi to o hodně lepší než Šepotání, pak přišel zvrat a ehm... Fakt to autorka musí dělat? To si neumí normálně vymyslet děj? Více si přečtěte v recenzi ZDE

 

saeculum---recenze1.jpg

 

Poté jsem dočetla Saeculum od Ursuly Poznanski. Autorku mám hodně ráda a Saeculum nezklamalo. Mohlo by být o kousek kratší, ale i tak to bylo super čtení. Pokud chcete vědět víc, tak TADY máte recenzi. 

 

selekce---recenze-1.jpg

 

A pak přišla krize zrozená z mého pocitu, že jsem v předstihu a všechno krásně stíhám. Očividně jen pocitu:) Tak jsem se pustila do Selekce od Kiery Cass, do knihy s neskutečně krásnou obálkou. A byla jsem překvapená, jak moc se mi kniha líbila. Zhltla jsem ji na jeden zátah a skvěle jsem si to užila. Recenzi najdete ZDE

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Katka - Všechny malé zázraky

10. 10. 2015 14:04

Ahoj Suzanne,
Všechny malé zázraky jsem dostala v zářijovém knihobitím balíčku a jsem na ně moc zvědavá. Obálka je moc krásná a vroucně doufám, že se mi bude líbit i vnitřek. :-) Měj se krásně a děkuji za skvělá videa! :-)

Suzanne - Re: Všechny malé zázraky

10. 10. 2015 19:37

To je od knihobita hezké, že ti je "nadělil". Doufám, že si je užiješ.
Já děkuju za hezký komentář, to vždycky potěší:)

Naděžda - komentář

8. 10. 2015 21:20

Dík za nejkrásnější - teď jsem dočetla Cinder , Scarlet a Cress a jsem poněkud zmatená - myslela jsem si , že Winter bude o princezně Winter a tam se nějak měsíční kroniky ukončí , tak teď nevím , jestli je další díl - protože konec byl vyloženě otevřený .
A pokrevní pouta se fakt líbila , přečetla jsem je celá .

Suzanne - Re: komentář

8. 10. 2015 21:46

Winter by měla vyjít v listopadu v originále a měl by to být poslední díl. Aspoň teda doufám, že už si autorka nic jiného nevymyslí:) U nás snad vyjde v příštím roce, těším se moc:)
Ke Cress jsem se zatím nedostala, ale mám to v plánu už brzy:)
Pokrevní pouta taky nemám dočtená, ale konečně jsem si je koupila, takže to můžu napravit:)