Jdi na obsah Jdi na menu

10. 9. 2016

Přečteno  za srpen 2016

 

Po velmi akčním čtecím červenci jsem se vrátila ke svému obvyklému režimu. V práci byl blázinec a dovolená byla krátká a akční, takže času na čtení bylo klasicky poměrně málo. Nakonec jsem přečetla 6 knih, což je takový můj dobrý průměr.

 

Změnila jsem koncept celého článku, protože si pár z vás "stěžovalo", že je na blogu málo fotek. Tak jsem se rozhodla spojit Přečteno a Knižní chvilky dohromady. Jak se vám tedy líbí takové měsíční shrnutí?

 

varovne-priznaky1.jpg

 

Nejdřív jsem dočetla Varovné příznaky, které už jsem měla načaté. Lékařské thrillery propojená s romantikou mě hodně baví, takže jsem se nenudila. Výtky jsem měla akorát k sobeckému a leckdy i vyloženě hloupému chování hlavních hrdinek, naštěstí ale ke konci holky dostaly rozum. 

 

 

ctenari-z-broken-wheel---rec1.jpg

 

Pak jsem měla pár dní volno a s sebou si vzala Čtenáři z Broken Wheel doporučují. Důvodem bylo to, že je jednalo o e-book, protože jsem se snažila cestovat na lehko. Byla to skvělá volba, protože mi kniha vykouzlila úsměv na tváři a bavilo mě. Více se dočtete v recenzi ZDE.  

 

ragnarok---rec1.jpg

 

Pak jsem se pustila do Ragnaroka za polovic. První dva díly nebyly špatné, Ragnarok byl o fous lepší. Pořád se jedná o dost průměrnou urbanku, ale bavila jsem se a četlo se to dobře. Více najdete v recenzi ZDE.  

 

kluk-meho-srdce-rec1.jpg

 

Následovala knížka na kterou jsem se těšila jako malá holka: na Kluka mého srdce, což je spin-off k Mému životu u sousedů. Nebyla to špatná kniha, ale i tak se jedná o zklamání měsíce. Prostě jsem čekala něco úplně jiného. Recenzi si můžete přečíst ZDE

 

dedicka-ohne-rec2.jpg

 

A konečně jsem se dostala k velkému restu v podobě Dědičky ohně. S touhle sérií mám dost rozporuplný vztah a nepatřím mezi její fanynky. První díl u mě naprosto propadl, druhý díl byl tak 50 na 50. Naštěstí se to ale pořád zlepšuje, takže třetí díl se mi k mému velkému překvapení líbil:) Recenzi najdete ZDE.

 

vejir-s-kostatci---rec1.jpg

 

Jako poslední jsem sáhla po Vějíři s kosatci. Jedná se o závěrečný díl mé oblíbené série historických detektivek se Sanem Ičiró. Těšení bylo značné, zvědavost ještě větší. Zklamání se naštěstí nedostavilo. Něco nebylo až tak překvapivé, něco bylo nečekané a celkově se jednalo o velmi důstojný konec série, který mě uspokojil. Recenzi si můžete přečíst ZDE

 

 

 

 

Pracovní knihy

 

 

V práci jsem musela pohnout kostrou, protože jsem za červenec nabrala kapku skluz. Takže, konečně dokončit redakční plán na rok 2017, připravit další časák do tisku, dotáhnou Ženy s korunou, aby konečně mohly odkráčet do tiskárny, znovu přečíst Nebezpečnou hru, opravit zlom Příručky leteckého přežití a konečně taky opravit zlom k mé nenáviděné knize Na všech mořích. No, samozřejmě jsem to nedala, co jsem taky čekala. Něco vinou grafiků, kteří se zasekli na jiném projektu, něco vinou zmatků a něco vinou toho, že tu knihu prostě nejsem schopná přečíst...

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chensie Ips ze Světa mezi řádky - Zklamání?

11. 9. 2016 20:58

Kluk mého srdce pro tebe bylo zklamáním? No, páni! Jdu se mrknout na recenzi. Jinak pěkně sis užila srpen. :o)