Jdi na obsah Jdi na menu

21. 5. 2016
 

unbox---kveten---blog.jpg

 

Vítám vás u první u dalšího uboxingu. Tentokrát poměrně krátkého:) Omluvte můj strašidelný zjev, ale takhle vypadám po osmi hodinách v práci plus nějakých pochůzkách. 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

emde-world.blogspot.cz - Přírůstky

25. 5. 2016 13:32

Jsou to ale pořádné bichličky :-) Přeji příjemné čtení!

Suzanne - Re: Přírůstky

28. 5. 2016 9:10

Děkuju:) Jojo, jsem zvědavá, jak dlouho je budu číst:)

Iri Yanssen J. - Nečteno, ale na seznamu

21. 5. 2016 12:27

Krásný den přeji,
musím se přiznat, že jsi mě celkem nalomila na toho Cormorana Strika. Docela dost mě předtím odradily recenze čtenářů, že se děj v knihách pořádně táhne. Asi se do série jednoho krásného dne taky pustím. A co se týče knih od S. J. Maas - jednou jsem v knihkupectví otevřela první díl a po pár přečtených stránkách ho zavřela. Raději jsem sáhla po Rychlopalbě od Kopřivy a královsky jsem se teda bavila od prvního odstavce. Asi bych měla dát Skleněnému trůnu aspoň šanci, když už nic. Třeba bych ale patřila taky mezi ty "divnolidi", kteří knížky od Maas nepovažují za úplně ty nejlepší. Ale kdo ví?
Díky za super video, vždycky se moc těším, až něco publikuješ. Užij si Ve službách zla. :)

Suzanne - Re: Nečteno, ale na seznamu

25. 5. 2016 11:51

Já nevím, co s tím čtenáři pořád mají, že se to táhle - já obě knihy přečetla za dva dny a to jsou to pořádné bichle. A Ve službách zla je - myslím - ještě tlustější:)
Co se týče Sarah J. Maas, tak já se pořád snažím zjistit, co na ní je:) Za mě je to hodně průměrná ya literatura, nic zvláštního jsem v tom neobjevila:)
Jé, díky moc:) Na Ve službách zla si ještě musím chvíli počkat - čekám, až budu mít volný víkedn, který se ale už pomalu blíží, hurá:)

Černobílý deník - Ve službách zla

24. 5. 2016 17:46

Pěkné video. O knize Ve službách zla jsem slyšel, ale musím přiznat, že některé recenze, co jsem četl mi připadaly moc špatné, přestože to je tak dobrá autorka a spisovatelka. :)

cernobilydenik.blogspot.cz

Suzanne - Re: Ve službách zla

25. 5. 2016 11:47

Díky. On ne každému sedí její styl - je tam hodně popisů a to spousta lidí moc nemusí:) Ale za mě je to napsané skvěle:)