Jdi na obsah Jdi na menu

31. 10. 2017

Halloweenský knižní HOP 2017

 

halloween.jpg

 

 

Slibovala jsem vám soutěž o tuto krásku a Halloweenský knižní HOP, který i letos pořádá skvělá Vendea, byl ideální příležitost:)

 

 

O co soutěžíme?

 

hop---soutez.jpg

 

Soutěžíme o novinku Dopisy, které nikdo nečetl. Nejedná se zrovna o strašidelnou knihu, ale jedna její rovina se odehrává za 2. světové války, což je děsivé dost. Knihu jsem pro vás ukořistila na merendě, kterou pořádalo Albatros Media, takže tímto děkuji, že mi ji (i když nepřímo:) poskytli do soutěže:) Kniha je úplně nová, mnou (moc) neohmataná a neočuchaná - a dle mého, opravdu krásná:) K tomu vám samozřejmě věnuji nějaké záložky a podobné "blbosti" - pokud byste o ně neměli zájem, tak napište, ať vám neposílám nějaké zbytečnosti:)

 

V soutěžním formuláři nenajdete žádné složitosti a výmysly, protože moje kreativita je na bodě nula:) Každopádně bych vám chtěla poděkovat, protože na FB jsme překročili hranici 500 followerů a na YT 1900 - a to si soutěž každopádně zaslouží:)

 

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

 

1. Soutěž trvá od 31. října do 11. listopadu 2017.

2. Mít českou doručovací adresu.

3. Vyplnit soutěžní formulář (stačí jen zakliknout odpověi, žádné vypisování, vymýšlení, nic složitého:)

6. Dát like Facebookové stránce blogu ZDE.

(Pokud mě náhodou sledujete na YT nebo Instagramu, tak vám za to přičtu bonusové vstupy:)

 

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Výherce vyhlásím do konce listopadu - budu se snažit, aby to bylo dříve, ale kdo čte mé Co se stalo, tak ví, jak hekticky žiju a že mým krédem je "nestíhám, nestačím":). Přeji hodně štěstí. A pokud nevyhrajete, nezoufejte. Před Vánoci vás čeká určitě ještě jedna větší soutěž:)

 

A nezapomeňte odhopkat na ostatní blogy:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Betty - Úžasná akce

31. 10. 2017 21:38

Strašně se mi líbí, jak se knižní blogová scéna dokáže propojit i třeba v soutěžích :)

www.hlavavknihach.blogspot.cz