Jdi na obsah Jdi na menu

1. 4. 2017

3. narozeniny blogu

 

Ne, není to apríl. Ale přesně 1. 4. 2014 jsem uvedla do provozu tento blog, což znamená, že už tu straším neuvěřitelné tři roky.  Za tu dobu se událo strašně moc věcí, jak v mém osobním, tak v profesím životě, a taky blog pěkně povyrostl.

 

Bohužel jsem na něj v uplynulém roce neměla na blog tolik času, kolik bych chtěla, ale přeci jen je to jen (pěkně náročný) koníček a ne zdroj obživy, takže si myslím, že jsem našla nějaký systém, který funguje. Taky mám nový foťák, takže jen co si přečtu ten zatraceně dlouhý návod, tak snad přijdu s novou kvalitou videí (co se týče obrazu, zkultivovat můj projev by trvalo v řádu let a navíc nevím, jak moc by mi ta kultivovaná role sedle. Já totiž moc kultivovaná nejsem. No dobře, vůbec.)

 

Takže – co slavíme? Blog má třetí narozeniny. Na YT vás je přes 1500, na instagramu před 1000 a na FB před 400. Díky vám všem!

 

O co soutěžíme?

 

soutez---3.-narozeniny.jpg

 

Budete si moct vybrat jednu knihu z těchto třech. Pro milovnice romantiky a krásných obálek tu mám Dceru od Kiery Cass, geniální oddechovku. Koruna vyjde už v květnu, takže máte ideální příležitost si teď přečíst první díl a pak navázat:)

 

Pro ty, co dávají přednost fantasy literatuře a propadly retelligům, tu mám Dvůr trnů a růží od populární Sarah J. Maas, která si tentokrát vzala do parády slavnou pohádku Kráska a zvíře.

 

Předpokládám, že většinu čtenářů tvoří ženy a dívky, ale jelikož vím, že i muži se zde najdou, tak jsem strašně dlouho přemýšlela, co vybrat, abych je nediskriminovala. Přemýšlela jsem o tom, že bych vám vzala něco z práce, ale usoudila jsem, že příručka přežití by asi nevyvolala zrovna nadšení. Nakonec jsem si vzpomněla, že má moje sestra už strašný věky půjčenou Armadu od Ernesta Clinea. Mohou to číst jak muži, tak ženy, ale věřím, že sci-fi, emzáci, hrozba pro planetu Zemi a hraní počítačových videoher by mohlo mužskou část zaujmout.  Pokud by ale někdo chtěl tu příručku přežití, stačí napsat:)

 

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE

 

1. Soutěž trvá od 1. dubna do 18. dubna 2017.

2. Mít českou doručovací adresu.

3. Vyplnit soutěžní formulář (tentokrát jsem nevymýšlela nic složitého, takže stačí jen sledovat FB stránky blogu ZDE a napsat svůj e-mail)

4. Všechny ostatní body jsou dobrovolné, ale když odpovíte, budu ráda:)

 

 

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

 

Výherce vyhlásím do konce dubna. Budu se snažit, aby to bylo dřív, ale znáte mě, že?:) Tak vám přeji hodně štěstí a děkuji za přízeň:)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář