Jdi na obsah Jdi na menu

14. 7. 2016

Červen 2016

 

Červen mi připadal nekonečný. Stejně jako všem školákům. Až na to, že mě vidina dvouměsíčního volna, válení se, užívání si sluníčka a vstávání v deset nečekala.

 

Přiznám se, že celkově byl pro mě červen mrzutý měsíc. Počasí si dělalo, co chtělo, zdraví si dělalo, co chtělo. Já trpěla bolestmi, neskutečnou únavou a nespokojeností. Ke konci měsíce už jsem opravdu fungovala pouze v režimu „přežít“.

 

Trocha kultury...

 

Přitom to ale začalo hezky, protože jsem byla dokonce i trochu kulturní.  Zkraje měsíce jsme se ségrou vyrazily do kina na Alenku v Říši divů: Za zrcadlem – a bylo to boží. Dokážu ocenit, když je film krásně udělaný, a tady jsem si přišla na své. Potom jsme s přítelem šli do divadla Pod Palmovkou na Uprostřed slunce hromadí se popel, což bylo polské experimentální představení. Nevím, jestli jsem byla jediná, kdo to vůbec nepochopil, ale asi jo, protože pár lidí se u toho chvílema i smálo. Mně to přišlo strašlivě depresivní a celkově naprosto neuchopitelné a nepochopitelné.

 

cerven1.jpg

 

Taky jsem vyrazila na vernisáž v Galerii kritiků. Skoro nikdo tam nebyl, ale bylo to fajn. Vždycky mě těší, když se potkám s přáteli, protože abych stíhala všechno, co mám, tak musím žít jako poustevník.

 

Většinu víkendů trávíme s přítelem mimo Prahu. Když prší, tak je to na houby, ale zase mám důvod k tomu válet se v posteli a číst si. Na chvíli ale pršet přestalo, takže nakonec i procházka a výlet do cukrárny na dortík byl:) 

 

cerven2.jpg

 

Shopaholic

 

Hm, shopaholic rozhodně nejsem. Nakupování mě nebaví. Fronty, blbý kabinky, svlékání a oblékání a obří nákupní centra, kde ujdete deset kiláků, než najdete obchod, co potřebujete. Ale musela jsem to překonat, protože jsem zjistila, že nemám, co na sebe. To říká každá žena, ale já přibrala pět kilo, takže se skutečně do části svého šatníku nevejdu. Stálo mě to několik bojových výprav, ale nakonec jsem sehnala skoro všechno, co jsem chtěla. Akorát nechci vědět, kolik to stálo.Vážně. 

 

cerven5.jpg

 

Další víkend jsme měli návštěvu, takže jsme vyrazili na zámek do Lysé nad Labem a do Brandýsa. Počasí nám krásně vyšlo, trochu kultury jsme proložili ne zrovna zdravým, ale chutným jídlem, a přítel mi objednal horké maliny se zmrzlinou, což jsem nejedla snad sto let, a bylo to hrozně dobré. Tak moc, že to musím udělat i doma.

 

cerven6.jpg

 

Hm...

 

To byla moje reakce na novou barvu vlasů. S touhle představou jsem si pohrávala v hlavě už nějaký čas. Nechtěla jsem být tmavovlasá, ale zároveň momentálně nemůžu být ani blondýna, protože mám vlasy hodně zničené a nejspíš by mi vypadaly. Ombré se jevilo jako ideální kompromis. Jen jsem své kadeřnici zapomněla vysvětlit, jak přesně si to představuju - no, takhle to tedy vypadat nemělo! Není to úplná krize, ale úplně sama sebou se tak taky necítím... Takže uvidíme, s jakým nápadem přijdu příště... Sama se začínám bát:)

 

cerven4.jpg

 

A další víkend přišla vedra, která nenávidím. Naštěstí jsem u kamarádky objevila stolní větrák. Záchrana. Přítel sice protestoval, ale pak už ležel vedle mě a liboval si, jak je to bezvadný:) Jeli jsme k rybníku, ale nebyl k němu přístup, takže to nebylo úplně ideální. Dala jsem si velkou zmrzlinu, ale v tomhle vedru se to tak rychle roztéká, že jsem z toho neměla žádný požitek. Příště chci zmrzlinový pohár, tam člověk nemusí řešit, jestli má zmrzlinu na šatech, nebo v žaludku:)

 

cerven7.jpg

 

Úplně koncem měsíce jsem se dozvěděla, že první týden v červnu budeme mít celofiremní dovolenou, zašla jsem si ke kamarádce na kosmetiku, kde jsem si konečně trochu odpočinula, na YT jsem dosáhla krásné kulaté tisícovky odběratelů a nálada se mi začala zlepšovat. A to byl můj mrzutý červen. Ale konec dobrý, všechno dobré, ne?

 

A ještě jednou vám, kdo mě sledujete na YT, děkuju! Jste báječní a mé díky si rozhodně zasloužíte. 

 

Pro více fotek mě sledujete na mém Instagramu (suzanne_a._white). A případně na snapchatu (suzanneawhite), i když tam zatím skoro nic není, protože mi zrovna tahle aplikace k srdci nepřirostla...

 

P. S. A ano, jsem posedlá focením kytek. Protože jedna jsou úžasně fotogenické, krásné a pomíjivé. A navíc mi dělají neskutečnou radost, tak si ji s sebou nosím aspoň na fotkách, a když mám mizerný den, tak se na ně koukám a uklidňuju se:)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

K-PAX - Souhlas

14. 7. 2016 21:26

Taky mám ráda články osobnějšího charakteru. A tvé měsíční shrnutí miluju a vždycky se na to moc těším. Kdybys natočila nějaký další "haul", třeba co si na sebe koupila, bylo by to super. Ale možná protože už dlouho takové video nebylo, už taková videa točit nechceš. Jinak ja mám z posledních videí pocit, že si naopak pohubla ;) A nová barva není žádná tragédie, nicméně je pravda, že blond ti svědci víc (ale chápu, že vlasy taky potřebují prázdniny).
Snad ti bude zase brzo hej. Těším se na další videa. Drž se!

Suzanne - Re: Souhlas

15. 7. 2016 10:58

Píšete mi tak krásná slova, díky moc. Co se týče neknižních videí, tak budou - v sobotu se objeví neknižní unboxing, pak mám připravené nákupy kosmetiky a spotřebováno a snad natočím i ty nákupy oblečení. Plánů je spousta, ale času a energie málo.Navíc nikdy nevím, jestli tyhle beauty a fashion věci mé čtenáře a odběratele zajímají:) Já jsem taky v duši pořád blondýna - a snad jí časem zase znova budu i doopravdy:))

Natálie - Neumím vymýšlet nadpisy ke komentářům, ugh

14. 7. 2016 18:26

Teda, tak detailně popsaný měsíc!! Moc se mě ale baví nahlížet do soukromí ostatních lidí. Navíc jsi strašně krásná <3 A kadeřnice zřejmě neví, co to ombré znamená, hmm? :D Moc by ti slušely celohnědé vlasy přesně v tomhle odstínu :)

Suzanne - Re: Neumím vymýšlet nadpisy ke komentářům, ugh

15. 7. 2016 10:54

Jé, moc děkuju, to opravdu potěší:) No, možná ví, co to znamená, ale neumí to udělat:) Já už jednou hnědé vlasy měla, všem se to hrozně líbilo, ale já se v tom necítila:)