Jdi na obsah Jdi na menu

17. 7. 2015

Malé radosti #2

 

 

Narozeniny jsou pro hodně lidí strašákem. Proboha, vždyť už mi je patnáct, dvacet, třicet… To současné vnímání času mi přijde přehnané. Vždyť před pár stoletími bylo normální, že lidi ani přesně nevěděli, v jakém roce se narodili, místo toho, aby počítali dny, které jim zbývají do dalších narozenin.

 

Narozeniny ale mají i příjemnou stránku. Můžete se sejít s přáteli, užít si zábavu, trochu (víc) se opít a občas dostanete i nějaké dárky.

 

male-radosti-1.jpg

 

Zbožňuju řezané kytky, přestože spousta mužů je ženám nedává, „protože jsou děsně předražené a stejně ti hned zvadnout“. Tohle jsem si vyslechla od několika bývalých přítelů. (Už chápete, proč jsou bývalí?) Můj současný partner naštěstí kytky kupuje, ale protože s ním jsem slavila narozeniny v květnu, kdy jsem je skutečně měla, tak tuhle roztomilou růžovou kytici jsem dostala od kamaráda.

 

male-radosti-2.jpg

 

Kamarádka z prodejny Lush přišla s poznámkou: „Já tam nemůžu chodit, protože bych si nejradši odnesla půlku obchodu.“ Na což jsem jí odpověděla: „A proč si myslíš, že jsem tam poslala tebe a nešla tam sama?“ Koupila mi šampon Cynthia Sylvia Stout, na který se strašně těším. A moje vlasy ještě víc.

 

male-radosti-3.jpg

 

Opakovaně si stěžuji, že knihy k narozeninám nedostávám. A už vůbec ne fantasy. Dorazila ale kamarádka, s níž jsem se neviděla několik let. Když jsem zajásala: „Konečně někdo, kdo mi dal fantasy“, tak se několik lidí překvapeně otočilo: „Ty to vážně čteš?“ Ne asi, o čem uplynulých deset let mluvím? Dostala jsem sborník fantasy povídek Žoldnéři fantazie - Osamělí válečníci od českých autorů, z nichž většina mi knihu i podepsala. Je prostě výhoda mít kamarádku novinářku:)

 

male-radosti-4.jpg

 

Tyhle narozeniny se nesly v duchu „malé lahvičky za hodně peněz“. Od sestřenky a jejího přítele jsem dostala gel Anti Blemish Solution od Clinique. K tomu nesmí chybět bonboniéra, protože sladkým mě ještě nikdo nikdy neurazil:)

 

male-radosti-5.jpg

 

A poslední věc jsem si koupila sama sobě. Ačkoliv nemám nárok si kupovat v červenci dárky k narozeninám, které jsem měla v květnu. Přesto jsem si v Rossmanovi ukořistila paletku Iconic 3 od Makeup Revolution, které je prostě krásná.

 

A co dělá radost vám?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář