Jdi na obsah Jdi na menu

15. 3. 2016

Postřehy z druhého týdne v práci

 

nemoc.jpg

 

Druhý týden v práci se nesl ve znamení nemoci, snahy přežít a počínající nervozity z toho, že si nikdo nekontroluje, co to tady vlastně páchám... Takže vám přináším pár postřehů, které vám sice o mé práci nic neřeknou, ale snad vás pobaví:)

 

a) Pořád vlastně nevím, co dělám.

 

b) Tuším, co bych měla dělat, ale netuším, jak to udělat.

 

c) Pořád si nepamatuju jména většiny svých kolegů. I když… když se zamyslím, tak bych to možná dohromady dala. Jmenovky na dveřích mi v tom nepomáhají, protože nejsou aktualizované, takže naše recepční se prý jmenuje Kateřina – i když jsem si vcelku jistá, že se jmenuje Gabča. Aspoň myslím, ale pro jistotu se ji snažím neoslovovat jménem. Já jsem podle jmenovky stále Magdalena – no, aspoň ve svém případě jsem si jistá, jak se jmenuju:)

 

d) Já a ta pitomá žaluzie vážně nebudeme kamarádi. A případě, že jednom někdo zjednoduší stupidní český pravopis, tak se kolega může živit jako schopný opravář žaluzií. Já skončím na pokladně v Tescu nebo u McDonalda, v případě, že tam už nebudou pracovat roboti.

 

e) Přežila jsem i druhý týden v práci, přestože jsem byla nemocná, šířila kolem sebe mor a funěla za počítačem jako bernardýn. A občas i chroptěla jako bernardýn umírající, což mého kolegu dost bavilo - spíš se divím, že mi to utrpení nezkrátil, protože ho ty mé vzdechy a skřeky musely rušit při práci:)

 

f) No, přežila jsem to ale jen o fousek, protože se v pátek k nemoci přidala i migréna - a musela jsem znít tak strašlivě, že i přítel se po telefonu vyděsil. Každopádně žiju a dál se snažím v práci předstírat, že vím, co dělám:) 

 

P. S. A taky jsem přišla na to, že zlotřilou žaluzii umí opravit i paní uklízečka, jupí. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Elizabeth - Veľa šťastia :)

19. 3. 2016 17:42

Myslím, že každý má v práci, kde začína takéto pocity - a to nemusí byť reč len o práci. :) Každopádne skvelý článok a prajem ti veľa šťastia. :)

in-my-black-dreams.blog.cz

Veronika - :)

18. 3. 2016 22:18

Můžu tě ujistit, že se tak cítí naprosto všichni, kteří v práci začínají. A jedno velké pozitivum je, že bude určitě líp :) Se jmény si budeš jistější a určo nebudeš pořád nemocná ;)

p.s. určitě tě musí těšit, že vzhledem k tomu, že neumíš opravit žaluzie, tak neskončíš jako uklizečka :D

Blančitos - :P

15. 3. 2016 17:41

Hodně štěstí v nové práci. Ber to tak, že se aspoň nenudíš. :D :D A časem určitě přijdeš na to, co tam máš vlastně páchat. :D :D

Suzanne - Re: :P

16. 3. 2016 9:02

Děkuji za podporu. Taky si říkám, že časem na to přijdu a zajedu se:)

Gabriella Vlaša - :D

15. 3. 2016 17:35

Ty jsi prostě skvělá. :D Tenhle článek mě fakt pobavil.. ať se ti v práci daří a brzo se uzdrav! :)

xxx
dream-little-dream.blogspot.cz

Suzanne - Re: :D

16. 3. 2016 9:01

Děkuji, tvůj komentář mě opravdu potěšil:) Naštěstí už jsem víceméně zdravá, uf.