Jdi na obsah Jdi na menu

11. 3. 2016

První týden

 

Je pátek. 17.29. S kolegou máme přesně za minutu padla. Volá jedna tiskárna, že u knihy, co už je v tisku, máme chybu na obálce. Píše druhá tiskárna, že u knihy, co máme v tisku, máte na deseti stranách špatně  spady. Zjišťuju, že u článku, co ho chci poslat do tisku, chybí popisky k fotkám.

 

novaprace1.jpg

 

Kolega se snaží sehnat grafika. Já jásám blahem, že v druhé tiskárně jsou si schopni ořezové značky udělat sami a nemusím tudíž uhánět téhož grafika. Následně zjišťuju, jak mám sakra otevřít FTP přístup a kde najít hesla. Přemýšlím, jak mám hotovou knihu zkontrolovat, když jsem ji nikdy předtím neviděla. Snažím se sehnat popisky k fotkám. Marně. Vzdávám to a po pěti minutách zuřivého cvakání do klávesnice a poradou s profesorem Googlem si ty popisky napíšu sama. Do toho odsouhlasím článek o Boženě Němcové, aby mi autorka taktně napsala, že bude psát o úplně jiné Boženě. (O které jsem přirozeně v životě neslyšela, že.) Ups.

 

Je mi jasné, že do knihovny, kam jsem chtěla jít, to nestihnu a dostanu pokutu. (A taky, že jo).

 

Takže to byl závěr mého prvního týdne v práci. Kromě toho jsem přečetla dost stran a rozbila žaluzii (kterou naštěstí spravil kolega, protože i jemu se kdysi něco podobného povedlo:)

 

Baví vás takového články? Mám v nich pokračovat? 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Šárka - Pracovní chaos

12. 3. 2016 2:02

Určitě pokračuj, taky ráda čtu podobné články :) Ať se v práci daří a žaluzie konečně začnou poslouchat :)

Bichlicka - asi by me kleplo :-)

11. 3. 2016 19:44

První týden v práci a hned takový srumec :-) ještě ze máš šikovného kolegu, protože když manžel naposledy "opravoval" žaluzie, musel je vyhodit, protože je po hodině vzteky urval :-D :-D
držím palce, at se brzy zapracujes a zvladas vše levou zadní.

cecilka - Nadpis sem musím napsat!

11. 3. 2016 12:08

Jop, tohle mě baví. Není nad to si přečíst, jak to někomu v práci nejde. :o)

Dělám si srandu...
Teda... Sakra...

Jo, baví mě to číst. On asi každý něco takového prožíval. Já se teďka v práci učím nové věci - zrovna včera jsem udělala dvě chyby v e-mailech, co se posílalao klientům, takže....

A ty jsi redaktorka, nebo grafik? Nebo holka pro všechno? :)

Suzanne - Re: Nadpis sem musím napsat!

11. 3. 2016 12:29

Tak to jsem ráda, že tě to baví:) Jsem redaktorka a zároveň šéfredaktorka časopisu, což je neustálý zdroj stresu, protože vůbec netuším, co mám dělat:) Nebo tuším, ale netuším, jak to provést v praxi:)